Poznaj Możliwości Audi A5

Data publikacji - 16 października 2023 Autor - Redakcja saminwestuj.pl
Poznaj Możliwości Audi A5


Jeżeli szukasz samochodu, który będzie cechował się wszechstronnością, doskonałą dynamiką, oferował komfortowe warunki podróżowania i przyciągał spojrzenia atrakcyjnym wyglądem, koniecznie przyjrzyj się dokładnie modelowi Audi A5. To jeden z tych modeli, który doskonale potrafi połączyć w sobie takie cechy, jak sportowe emocje, rodzinna praktyczność oraz wyjątkowa elegancja. Teraz dostępny jest w atrakcyjnym finansowaniu od Volkswagen Financial Services.

Audi A5 to model, który potrafi zaskoczyć swoją wszechstronnością. Już możliwości wyboru wersji nadwozia w postaci charakterystycznego sportowego Coupe z wydłużonymi drzwiami lub praktycznego, ale wciąż pełnego wizualnej dynamiki 5-drzwiowego Sportbacka pokazuje, że jest to auto, które może mieć różnych odbiorców. A przecież na jego bazie powstały jeszcze bardziej usportowione S5 Coupe i S5 Sportback oraz rasowe RS 5 Coupe i RS 5 Sportback.

Nawet w najbardziej praktycznym i rodzinnym wydaniu, czyli Audi A5 Sportback, znajdziemy wiele cech, które czynią ten model niezwykle atrakcyjnym wizualnie. Wyrazisty i pełny ostrych linii przód, opływowa linia nadwozia czy subtelnie wkomponowana w tylny pas wkładka dyfuzora zdradzają sportowe aspiracje tego modelu. Jednocześnie dzięki możliwości wyboru spośród 5 różnych trybów jazdy, możemy dopasować charakterystykę pojazdu do naszych aktualnych potrzeb. Znajdziemy tam m.in. ustawienia ukierunkowane na doskonałe osiągi (tryb dynamic), podróż w wysokim komforcie (tryb comfort), czy też tryb pozwalający minimalizować zużycie paliwa (efficiency).

Leasing od Volkswagen Financial Services

Jednym z najpopularniejszych sposobów finansowania samochodu firmowego jest leasing Audi A5. W przypadku oferty VW FS mamy do wyboru 2 rodzaje leasingu: Leasing JAK ABONAMENT oraz Leasing KLASYCZNY. Chociaż oba rozwiązania niosą ze sobą różnorodne korzyści i pozwalają np. zaliczać miesięczną ratę czy opłatę początkową w koszty uzyskania przychodu, to w swojej konstrukcji dość istotnie się różnią. Różnice wynikają przede wszystkim z faktu, ze oferty te kierowane są do innych grup klientów.

Leasing JAK ABONAMENT to finansowanie, które pozwala przede wszystkim uzyskać bardzo atrakcyjną ratę miesięczną. Jest to możliwe dzięki temu, że przez czas trwania umowy spłacamy jedynie część wartości pojazdu – tę, którą zgodnie z prognozami utraci w trakcie finansowania. Tym samym pod koniec kontraktu auto ma dużą wartość rezydualną. Tym samym, częstym wyborem, zamiast wykupu jest zwrot pojazdu pod koniec umowy i zamiana na nowe auto w ramach kolejnego finansowania. 

Leasing Audi A5 KLASYCZNY jest natomiast skierowany głównie do osób, które docelowo planują wykupić auto na własność. Płacąc wyższe miesięczne raty, spłacamy również większą część wartości pojazdu, co sprawia, że pod koniec umowy możemy zostać właścicielami leasingowanego Audi A5 często za wręcz symboliczną kwotę wykupu, która może wynosić 1% wartości pojazdu. Większe raty spłacane w trakcie trwania umowy pozwalają również uzyskać wyższą tarczę podatkową. Ponadto, również całkowita cena pojazdu w tej opcji finansowania jest bardzo atrakcyjna.

Dlatego warto zastanowić się nad finansowaniem Audi A5 dostępnym w Volkswagen Financial Services i wybrać rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom. Niezależnie od wyboru, z pewnością odkryjesz pełen potencjał tego wyjątkowego samochodu.

Materiał zewnętrzny

Rola glukozy w samokontroli

Redakcja saminwestuj.pl

Dzielimy się specjalistyczną wiedzą z zakresu inwestycji i biznesu. Doradzamy też w kwestiach związanych z finansami i nauką.

Jesteś zainteresowany reklamą?